Войти


Работаем в:
Киев
Показать все
Оставить отзыв Консультация
Новости
22 июня 2020 г.
Перше в Україні кругле вікно з профілю VEKA Spectral

Складні нестандартні задачі – це наш профіль. Однією з таких задач було виконання виносного монтажу в зону утеплювача для круглого вікна з профілю VEKA SPECTRAL, діаметром близько 2,1 м.

10 июня 2020 г.
Ремонт та сервіс вікон сторонніх виробників.

Якщо у Вас є проблеми з Вашими старими металопластиковими, алюмінієвими чи навіть з вікнами з євробрусу наша команда готова професійно їх вирішити. Більш того, ми готові їх не тільки полагодити, але і модернізувати та підвищити їх протизламні та енергоефективні властивості. Просто зателефонуйте, і ми вдихнемо нове життя у ваші віконні та дверні конструкції.

 

08 июня 2020 г.
Зламостійкі вікна

Які основні характеристики вікон? У різних людей вони різні і мають різні пріоритети та вагу, але базова потреба будь-якої людини це безпека. Недарма ще є народне прислів’я – «Мій дім, моя фортеця». Саме тому всі наші вікна комплектуються базовою безпекою яка нараховує чотири протизламних елементи, а класи ліцензованої безпеки RC1 та RC2 мають підтвердження від німецького інституту IFT ROSENHEIM.

#RC2  Читать полностью

05 мая 2020 г.
Акція: Розширена БАЗОВА безпека в кожному вікні!

Безпека нашого помешкання одна з ключових потреб будь якої людини, але вікна здебільшого стають слабкою ланкою в цьому ланцюзі, і злодій стандартне не захищене вікно відкриває менше ніж за хвилину. 

Розуміючи це та аналізуючи криміногенну ситуацію в нашій країні, наші фахівці спеціально розробли власну систему «Базової» безпеки вікна, яка складається не з однією зламостійкої пари, а з ЧОТИРЬОХ. Таке рішення дозволило значно підвищити зламостійкі характеристики віконної конструкції та приблизити…

19 ноября 2017 г.
Енергоефективний будинок Optima House

А чи знаєте Ви, що в Україні побудований, перший і поки що єдиний енергоефективний будинок Optima House, створений на основі європейських концепцій «Мультикомфортний дім» та «Активний дім». Який на конкурсі «Active House Award 2017» здобув нагороду.

Його архітектор Александр Кучерявый зміг поєднати в цьому домі три основні характеристики: …

07 апреля 2016 г.
Команда компанії Вікна-Стар прийняла участь у офіційному відкритті програми «IQ energy» від Європейс

Програма розроблена ЄБРР за допомогою грантів від Східноєвропейського Партенрства у сфері енергоефективності та довкілля (Е5Р), Шведського агентства з міжнародного розвитку і співпраці (Sida) та за підтримки Європейського Союзу.

Програма IQ energy має на меті спонукати українців свідомо переходити до раціонального споживання енергоресурсів у побуті. Для цього було розроблено максимально простий і зрозумілий шлях до енергоефективного перетворення житла та максимально спрощена вся технічна…

01 октября 2015 г.
З 1 жовтня 2015 року кредити в УКРГАЗБАНКУ за програмою «Тепла оселя» з відшкодуванням від держави с

З 1 жовтня 2015 року кредити в УКРГАЗБАНКУ за програмою «Тепла оселя» з відшкодуванням від держави стають доступнішими для українців!

Розуміючи важливість виконання Державної програми з енергоефективності, УКРГАЗБАНК як активний учасник цієї програми з 01.10.2015 знижує відсоткову ставку за кредитом «Тепла оселя» на 0,5% - до 24,5% річних. При цьому рівень відшкодування від держави на придбання енергоеффективного обладнання або матеріалів залишається незмінним – до 70%…

13 сентября 2015 г.
Компанія «Вікна-Стар» підписала договір про співпрацю з «Укргазбанком»

Компанія «Вікна-Стар» підписала договір про співпрацю з «Укргазбанком» в напрямку кредитування по програмі «Тепла оселя» за підтримкою уряду України.

Компанія «Вікна-Стар» починаючи з витоків запровадження державної програми енергоефективного житла вела активну роботу по її адаптації в своїй роботі. Так на даний момент після довгого діалогу вже підписані договори співпраці з «Ощадбанк» та нещодавно з «Укргазбанк». Це дає можливість нашій компанії більш ефективно та якісно надавати інформацію…

26 июня 2015 г.
Компанія «Вікна-Стар» отримала статус авторизованого партнера за системою «Теплий монтаж» Soudal Win

Для отримання статусу  авторизованого партнера за системою «Теплий монтаж» Soudal Window System, усі монтажники компанії Вікна-Стар пройшли спеціалізоване навчання та отримали необхідні навички для правильного виконання монтажних робіт та облаштування монтажного шва з використанням високоякісних матеріалів бельгійської торгівельна марка Soudal.

«Теплий монтаж» Soudal Window System, це тришаровий монтаж, згідно ДСТУ Б В.2.6-79:2009 «ШВИ З'ЄДНУВАЛЬНІ МІСЦЬ ПРИМИКАНЬ ВІКОННИХ БЛОКІВ ДО КОНСТРУКЦІЙ…

08 марта 2015 г.
Компанія Вікна-Стар» щиро вітає всіх жінок зі святом весни!

Любі Дами!!!

Ми щиро вдячні Вам за те. що Ви є на цій землі і осяюєте нам кожен день нашого життя.

Нехай це прекрасне весняне свято триває для Вас не один календарний день, а все Ваше довге та щасливе життя. Бажаємо Вам прекрасного настрою, казкових вражень і кохання довжиною у вічність.

З любов`ю та повагоюколектив компанії "Вікна-Стар"